ХІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2023/2024 навчальному році

Дата: 07.11.2023 10:50

В Олександрівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено І етап Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Мета конкурсу – піднесення престижу української мови і літератури в молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в  учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря.

Дякуємо всім учням за активну участь у конкурсі, педагогам за допомогу та підготовку, вітаємо переможців. Пам’ятаймо, що найглибшою пошаною для          Тараса Шевченка є наша любов до своєї Батьківщини і рідної мови.