Наші будні та свята

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

16 грудня, незважаючи на негоду, відсутність світла та повітряну тривогу, що тривала майже чотири години, в Олександрівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.  Булочки, пляцки, тістечка, печиво, вафлі,  сік, чай – чого тільки не було на столах!  Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й вчителі. Учні використовували різноманітні маркетингові ходи, щоб продати свій товар: це і реклама, і естетичний вигляд продукції, і обслуговування, і регулювання цін відповідно до попиту.  Дякуємо за активність та підтримку усім, хто із задоволенням та натхненням долучився до благодійного ярмарку. Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги.

19:14 18.12.2022