Тижні педагогічної майстерності

Обмін досвідом - запорука успіху!

Професійна майстерність учителя формується на уроці, коли він ділиться своїми знаннями з учнями, добираючи найефективніші форми й методи роботи. 12 березня мали можливість пересвідчитися в цьому, відвідавши урок математики у 5 класі  вчительки  Тетяни ЛАЗАР. Головною метою уроку було досягти засвоєння правил додавання й віднімання десяткових дробів учнями, сформувати вміння виконувати завдання, які передбачають додавання й віднімання десяткових дробів.     Тетяна Іванівна, методично правильно побудувавши урок,  використала багато методів та прийомів, які сприяли активності учнів. Кожен етап уроку був логічно звʼязаний між собою.     Бажаємо вчительці подальшого професійного зростання та вмотивованих учнів.

10:32 13.03.2024

Обмін досвідом

Сьогодні відбувся обмін досвідом роботи  вчителів гуманітарного циклу, цікавинками  уроку української мови в 9-Б класі ділилась Оксана ГОЛЯК. Вчителька не тільки показала свою майстерність, але й щиро та відверто поділилася своїм досвідом. Тема уроку "Кома та крапка з комою в безсполучниковому складному реченні". Завданнями уроку було ознайомити здобувачів освіти правильно ставити розділові знаки між частинами БСР й обгрунтовувати  їх постановку, знаходити й виправляти пунктуаційні помилки на вивчені правила та за допомогою відповідно підібраного дидактичного та наочного матеріалу розвивати пунктуаційну грамотність, виховувати найкращі людські якості. Для досягнення мети вчителька  вдало підібрала різноманітні навчальні методи та прийоми, використала ТЗН, що стимулювало учнів до співпраці з учителем та забезпечило достатню ефективність уроку.

19:20 26.02.2024

Ділимося досвідом

Для вихователя ГПД проведення самопідготовки — найважливіший час у режимі дня. Більшість батьків оцінюють роботу вихователя за якістю виконання домашніх завдань дітьми.  Цікава самопідготовка проведена 21 лютого в  2 класі атестуючим  вихователем групи подовженого дня Людмилою ПАЦКАН. Людмила Іванівна   створила сприятливі умови для заняття. На якому розвивались й удосконалювались вміння і навички самостійно працювати; поєднувати самостійну працю з раціональним використанням часу, відведеного на виконання домашнього завдання. Вихователь привчає дітей до певного порядку виконання домашнього  завдання з математики, організовує різні види і форми заняття та  диференційовано контролює роботу учнів. В ігровій формі  продовжує формувати навички усних обчислень, удосконалює вміння розв'язувати задачі. Протягом заняття прищеплює учням уміння і навички самостійно перевіряти виконані завдання,  сприяє розвитку творчої ініціативи й кмітливості у вихованців.

11:03 22.02.2024

Досвід вчителя - запорука атестації

15 лютого мали можливість зануритися в НУШівську атмосферу навчання, на уроці математики разом з головним спеціалістом управління освіти Хустської міської ради Ольгою БОБЕР, який продемонструвала Надія ЛАЗАР, вчителька початкових класів.      Надія Юріївна поставила за мету розширити знання учнів про лічбу в межах десяти та формувати в учнів обчислювальні уміння та навички, знаходити значення виразів на додавання і віднімання числа  5  частинами.    Атмосфера, що панувала на уроці,  сприяла можливості  для учнів повною мірою показати набуті знання та вміння.     Учителька обрала найбільш ефективні методи та прийоми навчання, щоб забезпечити пізнавальну активність і творчий розвиток учнів, продемонструвавши таким чином високий професіоналізм та вміння методично правильно здійснювати освітній процес.       Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися🙏🇺🇦

14:41 16.02.2024

Показова виховна година

Цього року відзначаємо Миколая за оновленим календарем — 6 грудня. Саме із цього дня починаються зимові свята, всіх охоплює передноворічний настрій. Святкування Миколая у школі — можливість повернутися до питомих українських традицій. Адже Чудотворець споконвіку приносив українським дітям подарунки під подушку.       6 грудня в нашому закладі класним керівником 7 класу, Мурша Людмилою Василівною, проведено показову виховну годину до дня Святого Миколая «Святий Миколай Україну захищай». Метою її було ознайомити учнів із традиціями святкування дня святого Миколая в Україні; збагачувати словниковий запас учнів; розширити кругозір дітей про святого Миколая; розвивати пам'ять, увагу, творче мислення, вміння робити висновок; залучати дітей до духовних надбань нашого народу;  виховувати повагу до всіх хто творить добро.     Під час виховної години учні поділилися своїми знаннями про походження Свята,  продемонстрували свої добрі справи, співали пісні, а на завершення Святий Миколай подарував, вчителям присутнім на заході, солодке печиво.

11:46 08.12.2023

Відкрита виховна година

Змістовно і цікаво пройшла відкрита виховна година в 3-А класі, яка була  присвячена святкуванню Дня Святого Миколая. Вчителька підготували цікаву програму, під час якої розповіла про традиції святкування цього дня, про Святого Миколая, підібрала новорічні загадки, масовки та веселі ігри. Школярі   розповідали вірші для Святого Миколая .    Захід  сприяв вихованню  в  учнів любові до ближнього, почуття доброти й милосердя,  розвитку творчих здібностей дітей, викликав бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів.

19:32 20.12.2022