Ділимося досвідом

Дата: 22.02.2024 11:03

Для вихователя ГПД проведення самопідготовки — найважливіший час у режимі дня. Більшість батьків оцінюють роботу вихователя за якістю виконання домашніх завдань дітьми.  Цікава самопідготовка проведена 21 лютого в  2 класі атестуючим  вихователем групи подовженого дня Людмилою ПАЦКАН. Людмила Іванівна   створила сприятливі умови для заняття. На якому розвивались й удосконалювались вміння і навички самостійно працювати; поєднувати самостійну працю з раціональним використанням часу, відведеного на виконання домашнього завдання. Вихователь привчає дітей до певного порядку виконання домашнього  завдання з математики, організовує різні види і форми заняття та  диференційовано контролює роботу учнів. В ігровій формі  продовжує формувати навички усних обчислень, удосконалює вміння розв'язувати задачі. Протягом заняття прищеплює учням уміння і навички самостійно перевіряти виконані завдання,  сприяє розвитку творчої ініціативи й кмітливості у вихованців.