Відкрита виховна година

Дата: 03.11.2023 11:49

✨Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це
те, що живе в наших серцях.

Кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб - мова.
Ми живемо в Україні, а українська мова - це мова нашого народу. Це вона дала нам такі щирі й добрі слова, мелодику й чарівність, культуру й доброту в серці.
Тому нам треба пишатися цим надбанням: мовою, культурою, звичаями,
традиціями, піснями. Бо це те, з чого складаємося ми...
Саме під таким девізом пройшла відкрита виховна година в 9-А класі. Класний керівник, Гординська Світлана Дмитрівна, навчала дітей розуміти рідну мову, збагачувала їхні знання про красу і багатство української мови, пробуджувала почуття національної гідності. Впродовж заняття учні розповідали про шлях розвитку рідної мови, її зачинателів,  співали,  розповідали вірші, інсценізували відомі гуморески про мову.