Акція "Пишу , малюю для наших героїв!»

Дата: 05.06.2022 12:22

Сьогодні кожний громадянин України виборює мир та спокій для нашої України! І це в особливий спосіб роблять діти, виборюючи мир творчістю! Адже творчість-це теж боротьба. До благодійної  акція "Пишу , малюю для наших героїв!», активно долучилися учні  нашого заклади освіти . Діти намалювали малюнки, власноруч зробили обереги та сувеніри, написали листи підтримки нашим солдатам-Захисникам України, тим самим висловили свою вдячність та любов Героям за їхню сміливість та незламність, за те, що кожного дня, ставлять під загрозу своє життя. Всі дитячі вироби та листи будуть передані нашим героям.

Україна понад усе!