Як провести безпечно літні канікули в умовах воєнного стану

Дата: 19.06.2022 12:29

Як безпечно провести літні канікули

Незабаром закінченням навчального року, але перед початком канікул важливо нагадати про елементарні правила безпеки дітям, адже це запорука того, що діти добре відпочинуть і повернуться до навчання здоровими.

Як провести безпечно літні канікули в умовах воєнного стану

• Гулятися й гратися можна в місцях, які призначені для цього. Не нехтуйте сигналами тривоги.
  • Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти. Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми різного ступеня тяжкості.
  • Якщо під час “повітряної тривоги” ви самі вдома, одразу знайдіть безпечне місце та перечекайте небезпеку. Якщо маєте можливість зателефонуйте близьким та повідомте, що ви вдома.
  • Тримайтеся якомога далі від вікон. Поранення від уламків скла можуть бути дуже небезпечними.
  • У жодному разі не фільмуйте обстріли на мобільний телефон, щоб потім похизуватися у соцмережах – небезпечно публікувати цю інформацію.
  • Бажано тримати вдома тривожну валізу. Прослідкуйте, щоб батьки зібрали усе необхідне. (свідоцтво або закордонний паспорт, пляшку води, їжа тривалого зберігання, комплект змінної білизни та одягу, записку, у який вказано данні дитини та контакти батьків).

Нехай літні канікули будуть веселими, корисними і безпечними!!! UA