Тиждень мистецтва у 2023/2024 н.р.

Дата: 12.04.2024 13:01

З метою ціннісного ставлення до музичного та образотворчого мистецтва, в Олександрівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів з 08 по 12 квітня  пройшов тиждень мистецтва. Головним завданням було те, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.
      Заходи які були проведені протягом предметного тижня, сприяли формуванню духовного світу людини, розвитку моральних і естетичних смаків та інтересів учнів. А також проявляти любов до рідного краю, українських народних традицій та звичаїв.
      Завдяки вчителям мистецтва, тиждень пройшов досить продуктивно. Всі класи були активними, творчими й креативними.
       Скільки дітей - стільки здібностей. І в кожного свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року зʼявлятимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше! Бажаємо всім творчого натхнення та нових перемог.