Тиждень фізики та хімії у 2023/2024 н.р.

Дата: 19.12.2023 13:03

Освіта відіграє важливу роль у формуванні загальної культури підростаючого покоління, його світогляду, сприяє естетичному вихованню дитини, розумінню нею краси навколишнього світу, розвиває уяву, просторове, аналітичне та логічне мислення школярів, стимулює розвиток інтелектуальних здібностей школярів. Одним із найбільш важливих факторів успіху при вивченні фізики та хімії є інтерес до предмета, формуванню якого, зокрема, сприяє проведення тематичних предметних тижнів, що забезпечують не лише залучення учнів до поглибленого вивченню  фізики та хімії  в межах шкільного курсу, але й сприяють розвитку особистісних якостей школярів, активізації розумової діяльності, розвитку творчих здібностей учнів.

Із метою підвищення зацікавленості учнів до занять  фізикою та хімією розширення кругозору, поглиблення уявлення про використання відомостей із фізики та хімії у повсякденному житті, виховання самостійності мислення, волі, наполегливості в досягненні навчальної мети з 11 грудня по 15 грудня 2023 року в Олександрівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено тиждень фізики та хімії. Для проведення тижня були задіяні учні 7-9 та 11 класів, згідно плану.

План проведення тижня фізики та хімії

Фізика- хімія (11.12.2023 - 15.12.2023)

7 кл.

1. «Розвязування фізичних кросвордів та ребусів».

(вч. Лазар Т.І.)

2. Конкурс «Подумай сам», розгадування ребусів та кросвордів з хімії.                                                                                                (12.12 – вч. Філіп М.М.)

3. Виставка малюнків та плакатів.   (15.12 – вч. Філіп М.М.)

8 кл

1. Гра - змагання "Хімічний QUEST" з учнями 8 класу. (12.12, вівторок), (вч. Голяк О.В.)

2. Конкурс стінгазет на фізичну тематику. ( вч. Лазар Т.І.)

9 кл.

1. Конкурс-вікторина з фізики «Посмішка фортуни».                                                                                                                                      (вч. Друзд С.М.)

2. Шоу-вікторина « МАГІСТРИ», «Хімічні головоломки» та «SMS-повідомлення» з хімії.   (вч. Пацкан Л.І.)

11 кл.

1. Конкурс- вікторина "Чи знаєте ви хімію?".                                                                                                                                             (вч. Сливка С.Ю.)

2.  Фізичний конкурс «Брейн-ринг». (вч. Лазар Т.І.)

Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в закладі. Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами, навички та творчі здібності.