Засідання команди психолого - педагогічного супроводу №4 2023-2024 н.р.

Дата: 30.01.2024 17:23

З метою здійснення системного кваліфікованого супроводу осіб з ООП, 30 січня, відбулось засідання команди психолого-педагогічного супроводу осіб з ООП в Олександрівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, спільно з консультантом інклюзивно-ресурсного центру Хустської міської ради Юлією Шеверя.
Основними завданнями даного засідання були:
- моніторинг динаміки розвитку учнів за підсумками І семестру 2023/2024 навчального року, згідно з поставленими цілями ІПР;
- аналіз навчальних досягнень за підсумками І семестру 2023/2024 навчального;
- результати корекційно - розвиткових занять протягом  І семестру 2023/2024 навчального року;
- взаємний обмін інформацією з батьками;
- внесення змін до ІПР (за потреби).
Засідання команд психолого-педагогічного супроводу учнів пройшли у дружній атмосфері. Дякуємо фахівцеві ІРЦ за конструктивну спільну роботу.