Відкриті уроки астестуючих вчителів у 2023-2024 н.р.

Дата: 26.10.2023 18:28

24 жовтня проведено відкритий урок з музичного мистецтва в 7 класі вчителем музичного мистецтва Філіп Мирославою Михайлівною на тему: "Анранжування в музиці". Протягом уроку учні  здійснили віртуальну подорож Україна – Італія. Саме ця країна є батьківщиною для відомого скрипаля – віртуоза Паганіні. 27 жовтня 1782 року у італійському місті Генуя народився Ніколо Паганіні - найвідоміший скрипаль усіх часів і народів. На уроці було використано різні методи та прийоми. Розучування музичного твору провелося у супроводі музичного інструменту фортепіано, яким Мирослава Михайлівна володіє досконало. Наприкінці уроку, Мирослава Михайлівна, застосувала закріплення теми за допомогою онлайн-платформи Kahoot. Урок  пройшов змістовновно та цікаво.

Сьогодні 26 жовтня пройшов відкритий урок з англійської мови в 4-А класі, який провела вчитель англійської мови Попадинець Мирослава Василівна на тему: "Лондон. Визначні місця Лондона". Протягом уроку учні здійснили віртуальну екскурсію до Лондону. Урок проведено методично правильно, використано різноманітні методи та прийоми, які ретельно продумані у Мирослави Василівни. Для успішного навчання молодших школярів доцільно була використана фізкультхвилинка, яка є необхідною складовою уроку.