Засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД

Дата: 05.04.2024 18:41

В Олександрівському закладі загальної середньої  освіти І-ІІІ ступенів 01 квітня 2024 року пройшло засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД.
    Керівник МО початкових класів та вихователів ГПД Крец В.В. ознайомила присутніх із доповіддю "Інклюзивна освіта в початковій школі: разом крок за кроком", також виступили з доповідями:

- Психолог закладу освіти Гецел М.В.  на тему  "Гуманізація освітнього простору в початковій школі. Соціалізація дітей з особливими освітніми потребами".

- Вчитель 2 класу Берец М.І.  на тему "Методика"Сторітелінг" на уроках української мови".

- Вчитель 3 класу Сливка В.В.  на тему" Інноваційні технології : доцільність та практичне застосування в освітній діяльності".

-Вчитель 4 класу Міклош М. І.  на тему "Формування інфомедійної грамотності у здобувачів освіти під час уроків ".

-Вчитель 1 класу Лазар Н. Ю.  провела з присутніми майстер - клас" Простір освітніх  лайфхаків: LEGO- TANGRAM в інклюзивному середовищі".