Відкриті уроки, які проходили з 13 по 17 березня 2023 року в Олександрівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 19.03.2023 18:55

14 березня проведено відкритий урок з історії України вчителем історії Гарастей М.В. на тему: "Монгольська навала на українські землі". Протягом уроку було з'ясовано хто такі монголи, особливості організації військових походів на Русь та основні причини і наслідки поразки русичів. На уроці було використано різні методи та прийоми, зокрема: кубик Блума, робота з картою, робота в групах, перегляд уривку відеофільму "Чингінсхан", асоціації, логічний ланцюжок. Урок  пройшов цікаво та змістовновно.

15 березня проведено відкрий урок з алгебри у 8-Б класі на тему: "Розв'язування квадратних рівнянь" вчителем математики Богдан Д.М. На уроці учні навчилися роз’язувати квадратні рівняння; набули уміння та навички розв’язувати повні та неповні квадратні рівняння, та рівняння, які зводяться до квадратних. Розвинули вміння використовувати набуті знання на практиці. На уроці було використано різні інтерактивні методи та прийоми: «Анаграми»,  інтерактивні вправа на онлайн-сервісі LearningApps, листок самооцінки, робота в групах. Також вчителем було задіяний елемент інтегрованого уроку де один учень виконував вправу в Exlel а інший біля дошки. Учні самі визначили скільки часу їм знадобилося для розв’язування рівняння за допомогою знань з математики та інформатики.  Урок пройшов цікаво та змістовно.