Засідання команди психолого - педагогічного супроводу №1 2023-2024 н.р.

Дата: 12.09.2023 21:21

Передумовою у забезпеченні ефективності навчання дитини з особливими освітніми потребами є індивідуалізація освітнього процесу з урахуванням її індивідуальних потреб і можливостей, здібностей та інтересів. Саме з цього приводу сьогодні було проведено засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП в Олександрівському ЗЗСО I-III ступенів. На засіданні команди супроводу обговорювалися питання організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладі у 2023 - 2024 навчальному році. Команда супроводу в закладі сприяє розвитку інклюзивного навчання та створенню належних умов для інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище.