Засідання педагогічної ради №5

1. Патріотичне виховання учнів на засадах духовного гуманізму

Сливка С.Ю.

1. Про стан виконання освітніх програм в І семестрі 2021/2022 н. р. –

(Богдан Д.М.) та  про відстеження результатів навчання, оцінювання учнів із навчальних предметів та підсумки роботи закладу освіти за І семестр 2021/2022 навчального року

Гарастей М.В.

4. Про підсумки роботи з обдарованою молоддю (участь учнів у турнірах, олімпіадах, конкурсах тощо) у І семестрі 2021/2022 н. р. та про створення необхідних умов для розвитку учнів закладу у ІІ семестрі 2021/2022 н. р.

Богдан Д.М.

5. Про управління адаптацією учнів 1-их класів до умов навчання в школі І ступеню (в умовах Нової української школи)

Пацкан М.В. (практичний психолог), Гарастей М.В.

6. Про аналіз роботи із звернення громадян за 2021 рік