Навчальні заняття з евакуації до місця укриття під час повітряної тривоги

Дата: 05.09.2022 21:48

У кожної сім’ї є власний план дій під час повітряної тривоги. Але школа як окрема родина повинна діяти злагоджено. Тому важливо прийняти загальні правила евакуації під час сигналу сирени у школі.

У разі оголошення повітряної тривоги безпека є найбільшим пріоритетом. Тому дотримуватися правил евакуації та пройти до тимчасового укриття потрібно всім, хто перебуває на території школи.

Тому Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів дотримується всіх рекомендацій, і 3 вересня 2022 року було проведено показові навчальні заняття з евакуації до місць укриття під час повітряної тривоги з педколективом та учнями школи. Учні та їхні батьки ознайомились з правилами поводження під час повітряних тривог, евакуації та перебування у сховищі та укритті.