Засідання педагогічної ради № 5 2022-2023 н.р.

Дата: 31.05.2023 22:43

30 травня 2023 року відбулось засідання

педагогічної ради  працівників
Олександрівського закладу загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів

Голова педради: Гарастей М.В.
Секретар: Попович О.І.
Всього педагогічних пацівників: 33
Відсутні:  Кулій М.М., Лазар Г.В. (ТН)

Порядок денний:
1. Про виконання рішень попередньої педради.
2.  Звіт за результатами проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів та шляхи вдосконалення. Узагальнена інформація про проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

3. Про підсумки перевірки стану викладання мистецтва.
4. Про підсумки перевірки стану ведення робочих зошитів у

ІІ семестрі 2022/2023 н. р.
5. Про підсумки організації харчування учнів школи у 2022/2023 навчальному році.
6. Про організацію літнього відпочинку здобувачів освіти та  попередження дитячого травматизму. Про інструктаж по техніці безпеки життєдіяльності та охороні здоров'я під час літніх канікул 2023 р. в умовах воєнного стану.
7. Про схвалення проєкту Освітньої програми Олександрівського закладу освіти на 2023-2024 н.р.
8. Про попереднє навчальне навантаження педагогічних працівників

на 2023/2024 навчальний рік.
9. Про зарахування учнів до 1 класу.
10. Про визнання/невизнання документів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу, отриманих ними поза закладами освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою.