Предметні тижні

Тиждень інформатики у 2023/2024 н.р.

З 06-10.11.2023р. в Олександрівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів пройшов  "Тиждень інформатики". Протягом Тижня інформатики було організовано багато пізнавальних і навчальних заходів  з метою популяризації використання та поглибленого вивчення сучасних комп’ютерних технологій для навчання, професійної діяльності та у повсякденному житті. Тиждень проходив згідно плану: 1. Відкриття тижня, оголошення плану і створення фотозони; 2. Конкурс на кращий малюнок, що має відношення до інформатики; 3. Перегляд відео про Безпеку в Інтернеті (4 класи); 4. Конкурс на кращий кросворд, ребус, загадку, вірш та інше; 5. Конкурси продовж речення, придумай назву, створи рекламу, ерудит; 6. Творчий конкус "Яким ви бачите комп'ютери майбутнього"; 7. Перегляд відео "Технічні новинки сьогодення". Наша мета згуртувати учнів у роботі під гаслом "Хто володіє інформацією, той володіє світом!"

09:57 15.11.2023

Тиждень початкової школи у 2023/2024 н.р.

З 18 вересня по 22 вересня 2023 року проходив Тиждень початкової школи. Вчителями  початкових класів: Лазар Н.Ю., Берец М.І., Сливка В.В., Міклош М.І., Крец В.В. були ретельно підготовлені та вибрані напрямки тижня. Тиждень початкової школи пройшов згідно плану:

13:16 24.09.2023